Ettevõte asutati 2012. aastal Eestis Kadrina vallas Ridaküla külas. Andja Talu OÜ on FIE Aleksandr Apolinsky (asutatud 2012) õigusjärglane. Peamised tegevusalad on maheloomakasvatus (lambakasvatus ja lihakasvatus), lambalihatoodete põllumajanduslik tootmine ja taastuvenergia tootmine.

Andja Talu tegeleb eesti tumedapealise lammaste aretustegevusega. Põhikarja suurus 179 utte. 9 jäära sh. 1 Shropshir ostetud Saksamaalt, 1 Norrast ja 1 Taanist, et verelisust parandada. Kokku 3 poegemisrühma. Selle aasta tallede arv juba ületab 210, veel 27 looma poegimata. Tõujäärade müük - broneeritud eelmise aasta 3 jäära ja selle aasta 2 jäära. Hinnag toimus suvel/sügisel 2020 kui tulevad geeniuuringud Saksamaalt.

Põhikarja suurendamiseks plaanis juurde osta 10 looma muujalt ja enda karjast tulevad eelmise aasta utt-talledest 27 tk ja selle aasta utt-talledest 22 tk. Lihaks müük – perioodil jaanuar - oktoober müüsime 40 looma lihaks eesti turul. Selleks aastaks olemas traditsiooniline kokkuleppe Hollandi ostjaga kes võtab loomi kaalus 24-54kg. Ekspordi lähevad 90% loomadest. Tõuloomad müüakse Eestis.